ZŠ a MŠ Na Beránku v Praze 12
V pondělí 23. března jsme vynesli figurínu Zimy.
Nehodili jsme ji do potoka. V Libušském potoce je málo vody a figurína by neodplavala. Proto jsme ji raději pálili.
Provoz školy o hlavních prázdninách bude zásadně omezen.