ZŠ a MŠ Na Beránku v Praze 12
Jako každý rok v listopadu se v šedé družině konal Podzimní karneval a pekly se sladké dobrůtky. Děti byly dobří pomocníci, trpělivě natíraly placičky máslem a pak je obalovaly ve skořicovém cukru. Rodičům děkuji za různé pochutiny, vše se snědlo
Provoz školy o hlavních prázdninách bude zásadně omezen.