Začít spolu - články

Článek

V Jezdeckém klubu v Cholupicích

Děti z II., III.  a VIII.  oddělení si zpříjemnily páteční odpoledne procházkou do Jezdeckého klubu Cholupicích. Viděly tam krásné koně. Dozvěděly se, jak se o ně starat a kdo se nebál, mohl je nakrmit tvrdým pečivem , mrkví nebo jablkem.

11. 10. 2016
Číst Více
Článek

Otevřené dílny

Milé děti a milí rodiče,

zveme Vás na naše otevřené dílny. V letošním roce jsme se rozhodli otevřít naše dílny - školní dílnu, výtvarný klub, rukodělky dětem, které nechtějí chodit do pravidelných kroužků nebo z nějakých důvodů nemohou a přesto by si rády občas něco vyrobily, byly rády někde jinde než na ulici nebo doma u počítače.

08. 10. 2016
Číst Více
Článek

Poděkování

Děkujeme všem žákům, rodičům i pracovníkům školy, kteří přispěli v letošních podzimních Srdíčkových dnech. Podařilo se nám získat krásných 17 215 Kč.

Poděkování od občanského sdružení Život dětem

05. 10. 2016
Číst Více
Článek

Karel IV. - odkaz v kameni

Děti z II., III., V., VI., a VIII. oddělení si udělaly výlet k Viničnímu domku v Modřanech. V zahradě u domku obdivovaly krásné nové sochy, které zde vytvořili kameníci k 700. výročí narození Karla VI. Cestu zpět do školy si děti zpříjemnily dobrou zmrzlinou.

03. 10. 2016
Číst Více
Článek

Dopravní odpoledne

Děti z hnědého a červeného oddělení školní družiny se rozhodly strávit krásné odpoledne na dopravním hřišti Jánošíkova. Zde měly možnost si zajezdit na automobilovém i motocyklovém trenažéru, vyzkoušet si jízdu zručnosti, zasoutěžit v interaktivní hře s myšákem.

02. 10. 2016
Číst Více
Článek

Kroužky - otevřené v tomto školním roce

Kroužky otevřené organizací Kroužky v tomto školním roce. 

02. 10. 2016
Číst Více
Článek

Nová šedá třída

28. října si děti užívaly volna. Šedá družina se v tento den proměnila v krásnou voňavou třídu. Děkujeme Spolku rodičů Na Beránku za nově vymalovanou třídu.

30. 9. 2016
Číst Více
Článek

Nové knihy v knihovně

Začal nový školní rok a do školní žákovské knihovny nám přibyly i nové knihy. Těšit se můžete na příklad na první dva díly série Super 12. Pokud máte rádi Poseroutku, určitě si přijďte půjčit knihu Já, srandista. Po přečtení knihy Podivuhodný případ origami Yody už pro vás nikdy papírové skládanky nebudou představovat jen něco obyčejného.

29. 9. 2016
Číst Více
Článek

Výlet Botanicus - 4.třídy + 3.B

Dne 20.září 2016 vyrazily třídy 4.A, B, C a 3. B naší školy na celodenní výlet do "Centra řemesel a bylinné zahrady Botanicus" v Ostré u Lysé nad Labem.

27. 9. 2016
Číst Více
Článek

Dotazník rodičům

Vážení rodiče,

rádi bychom prohloubili spolupráci rodiny a školy. Pokud jste ochotni se zapojit do života školy, vyplňte, prosíme, krátký dotazník.

27. 9. 2016
Číst Více
Článek

4.podzimní jarmark

Spolek Montessori cesta Vás srdečně zve na 4.podzimní jarmark.

27. 9. 2016
Číst Více
Článek

Karel IV. - odkaz v kameni - podruhé

Ve čtvrtek 22.9. jsme ještě jednou vyrazili do Viničního domku. Tentokrát jsme pracovali s drátem a tvořili královskou korunu nebo prvky gotické architektury. Tvoření ve skupinkách nás moc bavilo. Chvilky volna jsme vyplňovali házením míčku Matějovi (pes naší lektorky). 

25. 9. 2016
Číst Více
Článek

Prevence napadení psem a jinými zvířaty

Víte, jak se správně chovat k cizím psům? A víte, co si cizí pes myslí, když se na něj široce usmíváte? Děti z prvních a třetích tříd už to ví. A nejen to......

24. 9. 2016
Číst Více
Článek

Třeťáci u hasičů

Velmi užitečný i zajímavý čas jsme strávili v Hasičské stanici v Modřanech. Jen se podívejte, co jsme si mohli vyzkoušet.

23. 9. 2016
Číst Více
Článek

Spolek rodičů Na Beránku

Při programu Začít spolu existuje od 3.8.2016 zapsaný spolek s názvem Spolek rodičů Na Beránku.

23. 9. 2016
Číst Více