Poděkování

Publikováno: 05. 10. 2016, Autor: Administrátor

Děkujeme všem žákům, rodičům i pracovníkům školy, kteří přispěli v letošních podzimních Srdíčkových dnech. Podařilo se nám získat krásných 17 215 Kč.

Poděkování od občanského sdružení Život dětem


Výňatek z e-mailu od občanského sdružení Život dětem:

...srdečně Vám děkujeme za organizaci podzimních Srdíčkových dnů. Byli jste opět úžasní !!! :-):-) V příloze posíláme děkovný certifikát jako náš projev vděčnosti za Vaši pomoc a podporu.

Prosím, předejte naše poděkování vašim šikovným žákům, kteří se do sbírky zapojili a kteří si poděkování opravdu zaslouží. Jejich pomoc je pro "naše" děti nenahraditelná. Byli bychom velmi rádi, kdybyste si s dětmi našli chvíli času a podívali se na jednu z posledních reportáží, kterou jsme přes prázdniny točili. Je o mladé rodině, mamince bylo pouhých 22 let, když se jí narodil malý Adámek. Zde je odkaz na reportáž. Od pondělí 26.9.2016 na našem webu  poběží náš nový projekt pro tento rok, v rámci kterého zveřejníme osm nových reportáží o vážně nemocných dětech. Budeme moc rádi, když se na reportáže podívají jak studenti, tak Vaši kolegové, aby viděli, komu také pomáhají a jak je jejich podpora důležitá. Pokud budou tyto reportáže sdílet, přispějí k jejich šíření mezi širokou veřejnost a my za to budeme opravdu vděčni...