Otevřené dílny

Publikováno: 08. 10. 2016, Autor: Administrátor

Milé děti a milí rodiče,

zveme Vás na naše otevřené dílny. V letošním roce jsme se rozhodli otevřít naše dílny - školní dílnu, výtvarný klub, rukodělky dětem, které nechtějí chodit do pravidelných kroužků nebo z nějakých důvodů nemohou a přesto by si rády občas něco vyrobily, byly rády někde jinde než na ulici nebo doma u počítače.


Finančně je projekt zajištěn grantem z magistrátu hl.m. Prahy.Část projektu bude probíhat ve školní družině a Monteklubu . Níže naleznete anotaci s odkazy na přihlašovací formuláře.

Termíny jsou vypsány na jednotlivé dny, dílny a hodiny od příštího týdne až do prosince.

Můžete se přihlašovat kdykoli podle programu. V anotaci, která je v příloze, můžete vidět, že v pondělí 10. 10. se bude malovat na hedvábí a tvořit z plátu. Ve středu 12. 10. bude plstění jehlou. Program budou lektoři sdělovat asi týden dopředu, abyste se mohli rozhodnout, zda chcete jít či ne.

Na pondělní výtvarnou a keramickou dílnu mohou menší děti i s doprovodem, v takovém případě to, prosím, uveďte do formuláře. Maximální kapacita každé dílny je 12 osob. Pokud bude kapacita obsazena, budeme vás informovat, jinak vám přijde automatický potvrzovací formulář.

Všichni se na vás těšíme a doufáme, že si to hezky užijete.

S pozdravem Katka Kozáková

Anotace

Mokré plstění     Plstění jehlou