Elektronická žákovská - první stupeň

Publikováno: 31. 1. 2017, Autor: Administrátor

Vážení rodiče,

od druhého pololetí bude naše škola využívat elektronickou žákovskou knížku i pro žáky prvního stupně. Prosíme, věnujte pozornost návodu pro první přihlášení do elektronické žákovské. Vstup do elektronické žákovské nejdete na adrese: https://naberanku.bakalari.cz/next/login.aspx.


Pokud se vám první přihlášení nedaří a opravdu jste na vstupní stránce NIC nevyplnili (což podle zkušenosti z provozu na druhém stupni bývá nejčastější problém) a jen použili odkaz zapomenuté heslo, pravděpodobně jste ke vstupu použili jiný e-mail, než ten, který jste poskytli škole pro kontakt, nebo jsme udělali chybu při jeho přepisu. Abychom mohli vše rychle vyladit, kontaktujte v tomto případě paní učitelku třídní a uveďte svoji e-mailovou adresu, kterou chcete pro přihlášení užívat. Pokusíme se vše vyřešit, co nejrychleji.

Pokud máte na naší škole více dětí, doporučujeme používat jednu e-mailovou adresu pro všechny děti. Jedině tak si můžete účty propojit a po přihlášení budete moci obsluhovat všechny účty najednou.